X Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Judo, Jedlicze, 05.11.2011

Dnia 05.11.2011 w Hali Widowiskowo Sportowej w Jedliczu odbył się

X Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Judo z Okazji Narodowego Święta Niepodległości

organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy "15" przy współfinansowaniu Gminy Krosno.

 

Zawodnicy UKS15 zajęli następujące  miejsca medalowe:

Dziewczęta (kat. Dzieci):

Łętkowska Maria       II m-ce, kat. 42 kg

Weis Nikoleta             I m-ce, kat 42 kg

Gunia Jagoda              I m-ce, kat 50 kg

Urban Sylwia             I m-ce, kat +50 kg

Chłopcy (kat dzieci):

Jamka Michał                         III m-ce, kat 30 kg

Kucharczyk Maksymilian      III m-ce, kat. 33 kg

Aghajanyan Gurgen               I m-ce, kat. 39 kg

Flejma Bolesław                     II m-ce, kat 39 kg

Wróbel Wiktor           II m-ce, kat 42 kg

Wróbel Dawid            III m-ce, kat 45 kg

Landa Michał             I m-ce, kat +45 kg

Gonet Szymon           II m-ce, kat +45 kg

Chłopcy kat młodzicy :

Świerk Paweł             II m-ce, kat 42 kg

Stodolak Paweł          I m-ce, kat 50 kg

Aghajanyan Narek     I m-ce, kat 60 kg

 

Klasyfikacja medalowa dziewcząt:

Miejsce

Nazwa Klubu

Medale złote

Medale srebrne

Medale brązowe

1.

MOSiR Jasło

4

7

5

2.

TS Wisła Kraków

4

0

0

3.

UKS ASW Jasło

3

4

2

4.

UKS 15 Krosno

3

1

0

5.

Sokół Tuchów

1

1

2

6.

MKS PM Tarnów

1

1

1

7.

SK Zemplin Michalovce

1

1

0

8.

Akademia Judo Rzeszów

1

1

0

9.

JC Bardejov

1

0

0

10.

Kolping Jarosław

0

1

1

11.

JC Poprad

0

1

0

12.

UKJ Millenium

0

0

1

13.

Pantera Brwinów

0

0

1

 

Klasyfikacja medalowa chłopców:

Miejsce

Nazwa Klubu

Medale złote

Medale srebrne

Medale brązowe

1.

UKS Piętnastka Krosno

4

4

3

2.

Ippon Lwów

4

2

2

3.

CSS Gloria Arad

4

1

2

4.

UKJ Millenium

3

1

4

5.

TS Wisła Kraków

2

4

6

6.

JC Bardejov

1

3

2

7.

MKS PM Tarnów

1

1

4

8.

Pantera Brwinów

1

1

3

9.

UKS ASW Jasło

1

1

1

10.

Kolping Jarosław

1

1

1

11.

Nika Lwów

1

1

1

12.

UKS Grot Kraków

1

1

0

13.

MOSiR Jasło

1

0

2

14.

Yamabushi Zakopane

1

0

2

15.

UKS Spartakus Lublin

1

0

0

16.

JC Poprad

0

2

1

17.

MKS Kalina Lublin

0

2

0

18.

Sokół Tuchów

0

1

3

19.

SK Zemplin Michalovce

0

1

0

 

 

{gallery}05_11_22_x_mtj_jedlicze{/gallery}

 


Drukuj   E-mail