Dwa medale Pucharu Polski 

Dwa medale Pucharu Polski 

23-24 marca odbył się XVI Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań – Suchy Las 2019 w ramach którego rozegrano Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików U16 – 2004/05/06 na którym nie mogło zabraknąć Naszych judoków.
UKS 15 reprezentowali : Joanna Bednarz, Anna Bednarz, Renata Nowak, Mateusz Gromek, Filip Bęben oraz trener Mirosław Nowicki.
Ania oraz Filip spisali się bardzo dobrze zajmując 3 miejsca w swoich kategoriach. Ania wystartowała w kat. 63 kg a Filip w kat. 81 kg. Asia, Renata i Mateusz walczyli ze zmiennym szczęściem i nie udało się dojść do strefy medalowej.
Należy zaznaczyć że Ania i Filip niedawno odnieśli kontuzje i dopiero wracają do pełnej sprawności na macie więc bardzo cieszą zdobyte medale na tak trudnym i wymagającym turnieju jakim był Puchar Polski Młodzików.
Turniej XVI Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań – Suchy Las 2019 odbył się w 5 grupach wiekowych na 8 matach i zgromadził ogromną liczbę ponad 1000 zawodników z kraju i za granicy min. Czech, Rosji, Niemiec, Białorusi, Ukrainy.


Drukuj   E-mail