Świąteczny trening na zakończenie roku 2023

Świąteczny trening na zakończenie roku 2023

22 grudnia na Hali MZS nr 4 w Krośnie odbyła się Gala członków klubu UKS 15 Krosno.
Podsumowaliśmy rok startów w zawodach. Była to również okazja by spotkać się z rodzicami dzieci które trenują judo w Naszym klubie.
Wspólny świąteczny trening wszystkich dzieciaków był dobrą formą integracji grup treningowych.
Po części sportowej nastąpiło uhonorowanie najlepszych zawodników za bieżący rok. Wyróżnienia w postaci pucharków okolicznościowych, dyplomów i słodyczy otrzymali: Igor Braja (nieobecny), Paweł Drozd, Tymoteusz Jasiński, Aleksander Makoś, Franciszek Marszałek, Maria Nozdratenko, Lyudmyla Nozdratenko, Liliana Prajsnar, Natalia Repecka, Jarosław Repecki, Paweł Szydło, Bartosz Uram, Liliana Syrek oraz wręczyliśmy specjalne wyróżnienie dla P. Piotra Makosia który swoimi działaniami propagował judo oraz nasz klub w postaci zdjęć z zawodów. 
Dzięki pracy P. Piotra możemy oglądać fotorelacje z zawodów.
Kolejnym punktem programu było wręczenie paczek świątecznych dla naszych dzieciaków. 
Ze swojej strony jako Prezes i przedstawiciel Zarządu Klubu oraz w imieniu trenerów Mirosława Nowickiego i Grzegorza Morawskiego chciałbym podziękować wszystkim rodzicom za wsparcie które otrzymujemy oraz za to, że przy Waszej pomocy możemy tworzyć warunki sprzyjające uprawianiu i rozwojowi judo w Naszym mieście. Jesteśmy jedną wielką rodziną judo.
 

Drukuj   E-mail